Software Startup Academy u Varaždinu

Pozivamo sve zainteresirane studente na uvodno predavanje za Software Startup Academy koje će se održati na Fakultetu organizacije i informatike, u utorak, 21.10. s početkom u 18:00 sati u dvorani 7.

Svaki dan čitamo kako je nečija ideja i njena izvedba uspjela u svijetu i ugrabila slavu, investicije, kupce. Tehnologija ima značajnu ulogu u našim životima te upravo zahvaljujući njoj lakše je poslovati u turbulentnom okruženju, ali ipak vrlo često se događa da ideje mladih poduzetnika ostaju nerealizirane ili su nekonkurentne na tržištu, a nedostatak prilika i sredstava rezultira time da njihovo znanje i mogućnosti ostaju nepoznate široj javnosti.

Kako bi Vam pomogli u uspješnoj realizaciji Vaše ideje odlučili smo dodatnom edukacijom i potporom pomoći Vam da podignete projekte na noge i dati Vam priliku da se predstavite pred potencijalnim ulagačima i na taj način bar (p)okušate se izdići u poduzetničkom svijetu. Brojna predavanja i praktične radionice iz područja developmenta, marketinga, promocije i poslovanja omogućit će vam stjecanje dodatnih znanja i vještina potrebnih za napredak i ostvarivanje ciljeva i želja.

Sve vas koji ste zainteresirani za pokretanje vlastite tvrtke, razvoj softvera i razvoj startup projekata pozivamo da se već sada prijavite na Software Startup Academy, klikom na adresu http://startup.msacademic.hr i osigurate da Vaša ideja ne ostane samo ideja.

Za više informacija o samom natjecanju posjetite nas na našem uvodnom predavanju koje će se održati u Utorak 21.10, sa početkom u 18:00 na Fakultetu organizacije i informatike u dvorani D7. Također očekuje vas i motivacijsko predavanje kolege Zorana Antolovića.

Vidimo se!