Naj volonterka 2014 - Neva Stopinšek

Na prijedlog Centra za volontiranje i humanitarni rad Fakulteta organizacije i informatike Varaždin Sveučilišta u Zagrebu, Regionalni volonterski centar Udruge Franjo Košćec Varaždin, dodijelio je priznanje „Naj volonterka 2014. godine“ Nevi Stopinšek.

Kolegica Stopinšek je tijekom studija aktivno volontirala u sklopu Centra za volontiranje i humanitarni rad FOI-a  na nekoliko regionalnih i međunarodnih projekata, u kojima je Fakultet organizacije i informatike bio ujedno i projektni partner: „Informatička radionica“ u Domu za starije i nemoćne, „5th Student Symposium : Research Topics on Intercultural  Learning in the International Context“ u suradnji sa Sveučilištima iz SAD-a, ranijih godina na međunarodnom projektu „Inter-Community learning / Comenius Regio Partnerships“ realiziranom u suradnji s Varaždinskom županijom i partnerima iz UK, u sklopu projekta Sis Catalyst je boravila u Etiopiji itd. Popularizirala je volontiranje prezentacijom na međunarodnom studentskom simpoziju „International Student Research Symposium (ISRS)“.

Priznanja naj volonterima je  uručio  dogradonačelnik, mr.sc. Vjeran Radelić, na svečanoj dodjeli u Gradskoj vijećnici na Međunarodni dan volontera 5.12.2014. Čestitamo kolegici Stopinšek te zahvaljujemo svim volonterima koji se aktivno uključuju u volontiranje.

Priznanje Neva Stopinsek