Natječaj za sudjelovanje u programu „e-Payments Workshop“

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu sudjeluje kao partner u međunarodnom projektu „e-Payments Workshop“. U sklopu radionice otvorena je mogućnost za sudjelovanjem nekoliko studenata s FOI-ja (Preddiplomski studij Informacijski/Poslovni sustavi i Diplomski studij informatike) na četverodnevnoj radionici iz područja simulacija elektroničkih sustava plaćanja i obrade platnih naloga.

Radionice će se održavati na četiri partnerska sveučilišta, a FOI studenti će vjerojatno imati prilike sudjelovati u programu na Veleučilištu u Salzburgu (http://www.fh-salzburg.ac.at/) u razdoblju od 23. do 27. ožujka 2015.

Za sve studente koji su zainteresirani za ovu razmjenu, raspisan je

za sudjelovanje u programu „e-Payments Workshop“

Za prijavu su potrebni sljedeći dokumenti:

• Kratak životopis studenta u Europass formatu na engleskom jeziku i s fotografijom;
  • Motivacijsko pismo na engleskom jeziku;
  • Potpisana izjava o suglasnosti za snošenje dijela troškova sukladno naputcima navedenima na kraju ovog natječaja.
  • Prijavu molimo dostaviti u Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja osobno (FOI 1, I. kat, Dekanat, kabinet 46) ili putem pošte najkasnije do 28. veljače 2015., s naznakom „Za natječaj e-Payments Workshop“.

Kriteriji za odabir će biti: prosjek ocjena na preddiplomskom i diplomskom studiju, znanje engleskog jezika, te razina motivacije za sudjelovanjem na radionici e-Payments Workshop. Dodatno će se bodovati (ali nije uvjet za prijavu) sljedeći predmeti: Baze podataka 1, Baze podataka 2, Teorija baza podataka, Fizičko oblikovanje baza podataka, Skladišta podataka i poslovna inteligencija, Baze znanja i semantički Web, Elektroničko i mobilno poslovanje, te poznavanje SQL-a i XML-a.

Dodatne informacije o radionici e-Payments Workshop:

Troškovi puta, smještaja i prehrane bit će djelomično pokriveni iz sredstava projekta, Fakulteta organizacije i informatike, a dio troškova snosi i student/ica. Za sada nisu poznati iznosi, no procjena je da će student/ica snositi do 200 eura troškova. Ukoliko će se pronaći i drugi izvori financiranja, taj će se iznos umanjiti. Informacije vezane uz smještaj i prehranu bit će poznate naknadno.

Ostale troškove studenti snose sami (džeparac, kava).

Za dodatne informacije možete se obratiti Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (international@foi.hr, 042 390 814, FOI 1, Dekanat, kabinet 46) ili prof.dr.sc. Nevenu Vrčeku, prodekanu za znanost i međunarodnu suradnju (neven.vrček@foi.hr, FOI 1, kabinet 58).