Natjecanje u izlaganju znanstvenih tema - Laboratorij slave

Pozivamo zainteresirane studente i zaposlenike Fakulteta organizacije i informatike da se pridruže ovogodišnjem natjecanju u izlaganju znanstvenih tema - "Laboratorij slave" (FameLab). Prednatjecanja u Hrvatskoj održavaju se u Zagrebu, Splitu i Rijeci.

Laboratorij slave je natjecanje u izlaganju znanstvenih tema koje mladim znanstvenicima i studentima prirodoznanstvenih i tehničkih fakulteta pruža mogućnost za komunikaciju i popularizaciju znanosti.

Tražimo osobe koje svoj entuzijazam za znanost i tehnologiju mogu podijeliti sa širom javnošću. Kandidati imaju 3 minute za izlaganje o znanstvenoj temi po vlastitom izboru.

Laboratorij slave u Hrvatskoj organiziraju Festival znanosti i British Council u suradnji s brojnim hrvatskim institucijama.

Prednatjecanja će se održati prema sljedećem rasporedu:

Zagreb - petak, 6. ožujka 2015., 16h, Sveučilište u Zagrebu, Zvonimirova 8, soba br. 301

Split - ponedjeljak, 9. ožujka 2015., 16h, Sveučilišna knjižnica, Ruđera Boškovića 31

Rijeka - utorak, 10. ožujka 2015., 16h, Sveučilište u Rijeci, zgrada Sveučilišnih odjela, Radmile Matejčić 2, prostorija O-029

Zainteresirani studenti i zaposlenici više o natjecanju, kriterijima, propozicijama, nagradama i ostalim uvjetima natjecanja mogu pročitati u priloženom dokumentu: FameLab info HR ili na službenim stranicama British Council-a.

Prijavnicu za natjecanje možete pronaći na: www.britishcouncil.hr

Za sva pitanja i više informacija možete javiti na adresu: laboratorijslave@britishcouncil.hr

FameLab