Pozvano predavanje - predstavnici njemačke tvrtke CETITEC Gmbh na FOI-ju

U petak, 13. ožujka 2015. godine na FOI-ju će gostovati predstavnici njemačke tvrtke CETITEC Gmbh, jednom od vodećih proizvođača Gateway-Software rješenja za njemačku automobilsku industriju. Predavanje će se održati u dvorani 3(FOI 1) okviru kolegija Elektroničko i mobilno poslovanje, od 10:00 do 12:00 sati.

Među predstavnicima tvrtke biti će i bivši student FOI-ja tako da će studenti iz prve ruke moći saznati kako ih sam studij može pripremiti za potencijalni budući rad u automobilskoj industriji.

Osim same prezentacije tvrtke, u okviru predavanja biti će održana i demonstracija najnovijih tehnologija (posljednji Ethernet AVB standard), te prilika za interakciju tijekom koje će studenti moći dobiti odgovor na sva pitanja.

Posjeta predstavnika tvrtke CETITEC prilika je i za sve one studente koji potencijalno razmatraju jednu ovakvu kompaniju kao svoje buduće radno mjesto, da se prijave za neformalni razgovor za posao s predstavnicima tvrtke. Radna mjesta za koja CETITEC trenutno traži pojačanja u svojim redovima dostupna su na sljedećem linku: http://cpsrk.foi.hr/novosti/razgovori-za-posao-%E2%80%93-cetitec

Ako ste zainteresirani za bilo koje navedeno radno mjesto (ili više njih) pošaljite životopis i prijavu s naznačenim radnim mjestom za koje se prijavljujete na cpsrk@foi.hr do srijede, 11. ožujka do 14:00 sati.

Slika za FB - CETITEC