Info dan - Kako do željenog radnog mjesta nakon diplome?

Tehnološko-inovacijski centar Međimurje i CPSRK FOI organiziraju „Info dan - Kako do željenog radnog mjesta nakon diplome?“

Drage studentice i studenti, Tehnološko-inovacijski centar Međimurje u suradnji s Centrom za podršku studentima i razvoj karijere, poziva vas na Info dan koji će se održati u četvrtak, 9. travnja od 10 do 12 sati u dvorani 3 na Fakultetu organizacije i informatike.

Predstavljat će se teme u sklopu pilot projekta Crowd storming čiji je cilj povezivanje studenata i poslodavaca  kroz uključivanje studenata u rad na projektnim zadacima.

Prezentirat će se i Oculus Rift, platforma za virtualnu realnost, što je ujedno i tema jednog od projekata u koji će se studenti moći uključiti te 3D scanner, dio opreme TICM-a namijenjen izradi digitalnih verzija fizičkih objekata i reverznom inženjerstvu. Na ovom događaju sudjelovat će poduzeća inkubenti iz Tehnološko-inovacijskog centra Međimurje te FOI alumniji koji će predstaviti djelovanja njihovih poduzeća i udruga.

Nakon predavanja, organiziran je catering za sve sudionike.

Ukoliko želite sudjelovati na Info danu, prijavite se preko Google forme http://bit.ly/1CUk9Mh najkasnije do utorka, 7. travnja do 14:00 sati.

Više informacija o programu događaja možete pročitati na portalu Centra za podršku studentima i razvoj karijera.

indeksiraj