Ljetne škole u Amsterdamu

Partnersko sveučilište Fakulteta organizacije i informatike Amsterdam University of Applied Sciences (Hogeschool van Amsterdam) organizira ljetnu školu AUAS Summer School. Ljetna škola održava se 6. – 17. srpnja 2015. u novom kampusu – Amstelcampus. Prijave su otvorene do 1. lipnja 2015.

Moguće je odabrati između pet različitih tema:

• Creative Problem Solving for the 21st Century
  • Digital Brand Engagement
  • European Business Skills: Doing Business in Europe
  • European Business Skills: Market Research and Fashion Sales
  • Global Branding & Cambridge English

Jedan student FOI-ja ima mogućnosti biti oslobođen plaćanja troškova sudjelovanja, odnosno kotizacije (u iznosu od 600€), ali sam snosi troškove radnih materijala i obroka (150€), smještaja (450€ - može se rezervirati i drugi smještaj), kao i prijevoza do Amsterdama.

Ukoliko ste zainteresirani najprije se javite Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (FOI1, I. kat, Dekanat, international@foi.hr). Više informacija o ljetnoj školi potražite na: http://www.amsterdamuas.com/education/programmes/summer-school

Letak za ljetne škole u Amsterdamu možete preuzeti u nastavku: Letak

Summer School