Raspored sati

Objavljeni su rasporedi nastave za preddiplomske i diplomske sveučilišne studije na Fakultetu organizacije i informatike za zimski semestar 2015/16.

Nastava na navedenim studijima počinje u ponedjeljak, 28. rujna 2015. godine.

U prvom tjednu nastave održavaju se predavanja i seminari, dok laboratorijske vježbe počinju u drugom tjednu nastave.

Raspored je dostupan u novoj aplikaciji „Nastava“ na adresi: http://nastava.foi.hr/public/schedule.

Raspored se prikazuje tjedno za odabrani studij, godinu studija i grupu. Za prvu godinu preddiplomskih studija su grupe definirane (odabirom Objašnjenje grupa). Pošto su upisi u više godine studija još u tijeku, grupe na višim godinama će biti definirane do 25.09.2015. godine.

Studentima je omogućena prijava u aplikaciju Nastava i time dobivaju svoj "studentski profil", gdje mogu vidjeti svoj personalizirani raspored.

Kako bi studenti dobili svoj raspored potrebno je pod „Upisani kolegiji“ provjeriti kolegije upisane na akademskoj godini i pod „Pripadnost grupi“ odabrati inicijalne grupe za studijske godine kolegija koje su upisali. Što znači da ako je netko upisao 2. godinu studija, ali je ponovno upisao neke kolegije iz 1. godine, morat će odabrati grupu za 1. i 2. godinu.

Moguće je dodati i iznimke, u slučaju da se student prebacio za određeni kolegij u drugu seminarsku grupu. Pa je tako moguće dodati iznimke za kolegije i to samo za određene oblike nastave.