Prijavi svoju ideju za start-up i osvoji 15 000 kn

Otvorene su prijave za Nacionalno studentsko startup natjecanje. Na natjecanje se mogu prijaviti osobe koje su mlađe od 29 godina i imaju želju okušati se u poduzetničkim vodama. Prijave su otvorene do ponedjeljka, 28. prosinca 2015. godine.

Ako imaš do 29 godina, imaš ideju i želio/la bi se okušati u poduzetničkim vodama, ovo je nešto za tebe! U tijeku su prijave za Nacionalno studentsko startup natjecanje. Oformi tim i prijavite se na http://studentsko-natjecanje.com/#prijava-form

Regionalna startup natjecanja održat će se u Zagrebu, Splitu, Rijeci i Osijeku. U svakom gradu potom će biti odabrana 4 finalista. Tih 16 finalista borit će se za nagrade na velikom finalu u Zagrebu.

Četiri najbolja startup projekta osvojit će vrijedne nagrade, od kojih glavna nagrada iznosi 15 000 kn. Ostale tri nagrade su ulazak u ZIP Inkubator, tri smartphona i 3000 kn za najbolji projekt u turizmu.

Cilj projekta je poticanje inovativnog poduzetništva među studentskom populacijom ICT i ekonomskih smjerova, te promicanje potrebe cjeloživotnog učenja kroz nacionalno studentsko startup natjecanje. Na natjecanjima će biti i predstavnici poduzeća i poduzetničkih institucija.

Projekt je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda a partneri u projektu su STEP-RI Znanstveno Inovacijski park u Rijeci, BIOS Poduzetnički Inkubator iz Osijeka, Sveučilište u Splitu, Ured za transfer tehnologije i Zagrebački Inkubator Poduzetništva.