Dobitnici Rektorove nagrade u ak. god. 2023./2024.

Objavljeno: 17.10.2024

Povjerenstvo za Rektorovu nagradu Sveučilišta u Zagrebu pregledalo studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta. Na temelju prijedloga Povjerenstva, rektor je nagradio ukupno 110 radova u pet kategorija: 79 radova u a) kategoriji, 12 u b), 5 u d), 3 u e) i 11 radova u f) kategoriji.

Izabrani su dobitnici Rektorove nagrade u akademskoj godini 2023./2024. za najbolje studentske znanstvene i umjetničke radove, posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova te za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici.

DOBITNICI S FAKULTETA ORGANIZACIJE I INFORMATIKE:

(e) Nagrada za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova

Interdisciplinarna područja znanosti

Studenti sportaši Sveučilišta u Zagrebu - osvajači zlatnih medalja na svjetskim i europskim sveučilišnim natjecanjima

• Sara Sušac

• Karla Franović

(f) Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici

Projekt Zeleni korak naprijed: Dani održivog razvoja

• Ana Novak

• Elizabeta Rengel

• Filip Lukić

• Gloria Galić

• Ivan Račan

• Karlo Jagar

• Klara Lupoglavac

• Klara Tepić

• Larija Jukić

• Luka Krznarić

• Ivančica Suhić

• Ivan Lalić

Svečana dodjela Rektorove nagrade održat će se u četvrtak 7. studenoga 2024. na Sveučilištu u Zagrebu (zgradi SEECEL), Radoslava Cimermana 88. Na dan dodjele nagrada studenti trebaju doći pred veliku svečanu dvoranu najkasnije do 11.15 sati (južni ulaz br. 3). Prema Pravilniku o dodjeli Rektorove nagrade dobitnici Rektorove nagrade dužni su pripremiti postere svojih radova. Izložba postera nagrađenih radova održavat će se u SEECEL-u od 7. do 15. studenoga. Upute dobitnicima pronađite ovdje.

Čestitke svima, a posebno dobitnicima s FOI-ja!