Obavijest o rezultatima natječaja

Objavljeno: 22.07.2024

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto VODITELJ USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) na neodređeno vrijeme, obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana JOSIPA BAĐARI.

Temeljem članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Fakulteta daje sljedeću

OBAVIJEST

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:

Prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa