Natječaj - voditelj ustrojstvene jedinice 4

Objavljeno: 12.07.2024

Sveučilište u Zagrebu Fakultet organizacije i informatike objavljuje NATJEČAJ za radno mjesto VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ/ICA CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) – 1 IZVRŠITELJ na neodređeno vrijeme.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FAKULTET ORGANIZACIJE I INFORMATIKE VARAŽDIN

PAVLINSKA 2

VARAŽDIN

Objavljuje

NATJEČAJ

Za radno VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 4 (VODITELJ/ICA CENTRA ZA MEĐUNARODNE PROJEKTE) – 1 IZVRŠITELJ na neodređeno vrijeme

Uvjeti za rad na tom radnom mjestu su:

• završen dodiplomski ili diplomski studij društvenog, humanističkog, tehničkog ili prirodoslovnog usmjerenja
  • iskustvo rada u timu
  • aktivno znanje dva strana jezika (engleski obavezan)
  • 3 godine radnog iskustva u području međunarodnih projekata

Dodatna potrebna znanja:

• sklonost timskom radu, odgovornost i komunikativnost
  • prezentacijske, organizacijske i komunikacijske vještine
  • informatička pismenost i rad s naprednim alatima
  • samostalnost u radu
  • poznavanje sustava financiranja znanstvenih međunarodnih i nacionalnih projekata

Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

- životopis

- dokaz o stručnoj spremi

- dokaz o radnom iskustvu

- dokaz o znanju stranog jezika

Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima dužni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).

Fakultet organizacije i informatike koristit će i obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Prijava na natječaj i dokazi o ispunjavanju kriterija podnose se u elektroničkom obliku u roku od 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama na adresu e-pošte: natjecaji@foi.unizg.hr s naznakom „NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO VODITELJ USTROJSTVENE JEDINICE 4“.

Prije donošenja odluke o odabiru, kandidati koji uđu u uži izbor će po pozivu Fakulteta osobno pristupiti razgovoru.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.