Četvero studenata FOI-ja u drugom krugu najvećeg studentskog natjecanja iz računovodstva u Hrvatskoj Accounting Battle

Objavljeno: 05.04.2024

Accounting Battle natjecanje u organizaciji eStudent-a odvija se u dva kruga, a studenti se natječu u tri računovodstvene kategorije (Poreznoj, Upravljačkoj ili Financijskoj). Najboljih 5 studenata po kategoriji prolazi u drugi krug natjecanja, a ove godine čak njih četvero dolazi s FOI-ja!

Sa studentima koji su prošli u drugi krug natjecanja, predstavnici partnerskih tvrtki natjecanja održavat će intervjue (Pliva - Financijsko računovodstvo, Lidl - Upravljačko računovodstvo i Deloitte - Porezno računovodstvo), a to su:

• Patrik Šantek - 1. mjesto u kategoriji Financijskog računovodstva (predstavnik Pliva)
  • Vanesa Gudić - 1. mjesto u kategoriji Upravljačkog računovodstva (predstavnik Lidl)
  • Luka Mikulić - 3. mjesto u kategoriji Upravljačkog računovodstva (predstavnik Lidl)
  • Nikolina Tumpak - 4. mjesto u kategoriji Upravljačkog računovodstva (predstavnik Lidl)

Našim studentima želimo puno sreće u idućem krugu!

VIŠE INFORMACIJA O NATJECANJU