FOI već drugu godinu zaredom u međunarodnoj akciji 'Zelena reGeneracija' za očuvanje planeta Zemlje

Regionalna akcija sadnje drveća pod nazivom Zelena ReGeneracija već je drugu godinu zaredom održana od 18. do 22. ožujka te okuplja mlade, fakultete i kompanije iz cijele regije, s ciljem kako bismo se zajedničkim snagama borili za očuvanje našeg planeta i stvaranje čistije budućnosti. Sadnjom stabla u dvorištu ispred zgrade FOI 2, u akciju su se i ove godine uključili studenti FOI-ja iz Studentskog zbora, pokazujući time brigu o okolišu i svijest o važnosti promocije iste.

Ova prekrasna inicijativa nije samo čin sadnje stabala, to je simbol naše predanosti stvaranju zelenijeg i održivijeg fakulteta. Kroz ovu aktivnost, studenti, profesori i osoblje imaju priliku zajedno stvoriti naslijeđe koje će rasti s nama i podsjećati nas na našu odgovornost prema prirodi!

Cijeli video sadnje stabla ispred naše zgrade FOI 2 možete pogledati ovdje.