Objavljeni natječaji za stipendiranje studentskih razmjena u više zemalja izvan EU – ak. godina 2024./2025.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje natječaj za studentske razmjene u ak. godini 2024./2025. u okviru bilateralne međunarodne razmjene na sveučilištima u Australiji, Japanu, Južnoj Koreji, Kini, SAD-u, Singapuru, Tajvanu, Brazilu, Čileu i Urugvaju.

Natječaj za dodjelu stipendija iz sveučilišnih sredstava redovitim studentima Sveučilišta u Zagrebu za jednosemestralnu studentsku razmjenu u semestrima partnerskih sveučilišta za akademsku godinu 2024./2025.:

AUSTRALIJA

JAPAN

JUŽNA KOREJA

KINA

SAD

SINGAPUR

TAJVAN

BRAZIL

ČILE

URUGVAJ

Natječaji su raspisani u dva dijela:

1. Prvi dio natječaja
  2. Drugi dio natječaja

Važno je napomenuti kako se na natječaje mogu prijaviti studenti s vrlo dobrim uspjehom u studiju.

Rokovi za prijavu su različiti (između 5. veljače i 25. ožujka 2024. godine).

Molimo sve zainteresirane studente da pažljivo pročitaju uvjete pojedinog natječaja te da se jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja za konzultacije i pomoć oko prijave. Direktni kontakt je Bernard Špoljarić, e-mail: bilateral_exchange@unizg.hr , tel. 01/ 4698 165.

Ured za međunarodnu suradnju FOI-ja

e-mail: international@foi.unizg.hr