Prijavi se na nagradni natječaj 'Cybersecurity Awareness Competition'

U okviru projekta Erste Cyber Guardian Erste banka organizira nagradni natječaj Cybersecurity Awareness Competition za studente hrvatskih fakulteta. Studentice i studenti FOI-ja, ako sebe vidite kao zaštitnika digitalnog svijeta budućnosti, prijavite svoj case study u formi seminarskog rada na temu "Kao Cyber Guardian zaštiti budućnost digitalnog svijeta (pet savjeta za one koji ne znaju kako se zaštititi od budućih digitalnih prijetnji)". Projekt je sufinancirala Europska unija u sklopu programa Digitalna Europa, poziva za dodjelu bespovratnih sredstava – Jačanje kapaciteta sigurnosno-operativnih centara. Više detalja pronađite u nastavku.

Glavne nagrade:

• prvo mjesto: 1500 EUR
  • drugo mjesto: 1000 EUR
  • treće mjesto: 500 EUR

Način sudjelovanja:

• individualno ili u timu do pet članova

Rokovi za prijavu:

Potrebna dokumentacija za prijavu:

• dokaz o statusu studenta (prihvatljiv i elektronički zapis o statusu studenta s e-građani)
  • dokaz o državljanstvu RH
  • motivacijsko pismo (do pet rečenica kojima objašnjavaš zašto baš ti ili tvoj tim trebate biti Cyber Guardiani)

Format case studyja:

• Rad treba biti pisan u skladu sa smjernicama i pravilima za akademsko pisanje seminarskog rada na hrvatskom jeziku
  • format: Microsoft Word i PDF (radove je potrebno predati u oba formata)
  • font: Times New Roman 12
  • prored: 1,5
  • margine: 2,5
  • dužina rada: do 20 stranica (uključujući grafove, tablice i ostale priloge; naslovna strana i bibliografija ne ubrajaju se u ukupan broj stranica)

Kalendar natjecanja:

• prvi krug (29.1.2023. – 1.3.2024.) – prijava i dostava radova
  • ocjenjivanje radova
  • drugi krug – prezentacija šest najboljih radova iz prvog kruga pred stručnim žirijem  (15 minuta, najviše šest  slajdova u PowerPointu)
  • ocjenjivanje prezentacija
  • natječaj traje do 27.3.2024.