Obavijest o odabiru kandidata - Jerry John Antolos

Objavljeno: 01.12.2023

Na temelju objavljenog natječaja za izbor jednog suradnika na radno mjesto projektnog asistenta na projektu Digital transformation of Central Croatia and Northern Adriatic through AI & Gaming EDIH, obavještavamo vas da je na navedeno radno mjesto odabran Jerry John Antolos.

Na temelju članka 22. Statuta Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike, dekanica Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto PROJEKTNI ASISTENT – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme od 2 godine na projektu Digital transformation of Central Croatia and Northern Adriatic through AI & Gaming EDIH obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabran JERRY JOHN ANTOLOS.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na Web stranici Sveučilišta u Zagrebu Fakulteta organizacije i informatike smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

DEKANICA:

prof. dr. sc. Marina Klačmer Čalopa, v. r.