Obavijest o rezultatima natječaja - stručni suradnik u CPSRK-u

Objavljeno: 22.12.2022

Fakultet organizacije i informatike Sveučilišta u Zagrebu, temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - STRUČNI SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme s punim radnim vremenom (zamjena za privremeno nenazočnu djelatnicu) u Centru za podršku studentima i razvoj karijera, obavještava da je na navedeno radno mjesto odabrana Vika Kerekeš.

Temeljem članka 32. Statuta Fakulteta organizacije i informatike, Varaždin, dekanica Fakulteta
daje sljedeću

OBAVIJEST

Temeljem objavljenog natječaja za zapošljavanje na radno mjesto I. vrste - STRUČNI
SURADNIK – 1 IZVRŠITELJ na određeno vrijeme s punim radnim vremenom (zamjena za
,
obavještavamo da je na navedeno radno mjesto odabrana Vika Kerekeš.

Zahvaljujemo svim prijavljenim kandidatima na iskazanom interesu.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Fakulteta smatra se da su svi kandidati
obaviješteni o rezultatima natječaja.

D E K A N I C A:
Prof. dr. sc. Nina Begičević Ređep