Knjižnicu FOI-ja posjetili gosti s Maldiva

Objavljeno: 16.03.2022

Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu posjetili su partneri na projektu "AMED - Advancing Higher Education in Maldives Through E-learning Development" (Unapređenje visokog obrazovanja na Maldivima kroz razvoj e-učenja). Partneri s Nacionalnog sveučilišta na Maldivima (Maldives National University), Otvorenog sveučilišta Katalonije (Universitat Oberta de Catalunya) i Hrvatske akademske i istraživačke mreže (CARNET) su uz projektne aktivnosti posjetili i Knjižnicu FOI-ja i bili upoznati s aktivnostima i digitalnim mogućnostima knjižnice.

Jedna od gošća bila je knjižničarka Fathimath Nashfa iz Centralne knjižnice Nacionalnog sveučilišta na Maldivima s kojom su razmijenjena zanimljiva iskustva.
Više o posjetu FOI-ju možete pročitati ovdje.