EPITECH “Build your own robot” ljetna škola 2022. u Francuskoj

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu pod nazivom “Build your own robot” u razdoblju od 4. do 22. srpnja 2022. godine. Tijekom tri tjedna ljetne škole studenti će imati prilike naučiti nešto više o robotici, kretivnom kodiranju, digitalnoj umjetnosti i mnogo više. Prijave su otvorene do 31. svibnja.

Ova ljetna škola u jednom spaja strast prema robotici i tehnologiji, inovacije i francusku kulturu kako bi studentima pružila jedinstveno iskustvo.

Program obuhvaća tri tjedna intenzivnih tečajeva i praktičnih radionica koje će voditi francuski stručnjaci te radionice francuskog jezika i kulture. Osim toga, studenti će imati priliku istražiti Pariz, inovacijske platforme i nove tehnologije te upoznati francuske stručnjake iz svijeta robotike.

Po završetku ljetne škole studenti dobivaju 6 ECTS bodova.

Sudjelovati je moguće online ili fizički, a kotizacija za sudjelovanje iznosi:

• 2 400 € on-site, odnosno fizički - uključuje sve troškove (zabavno-kulturološki program, smještaj, hrana, javni prijevoz) osim putovanja
  • 900 € online – svi tečajevi i potrebni materijali za učenje, radionice francuskog jezika i kulture.

Napomena: studenti FOI-ja imaju mogućnost ostvarivanja popusta na navedeni iznos.

Više informacija o ljetnoj školi možete pronaći ovdje.

Sve zainteresirane studente molimo da se jave Uredu za međunarodnu suradnju na international@foi.unizg.hr.