Posjet delegacije iz Chicaga Tehnološkom parku i predstavljanje međunarodne suradnje FOI ja

Objavljeno: 10.11.2021
partneri iz SAD-a u posjeti Tech Parku

U utorak, 9. studenog 2021. godine Tehnološki park u Varaždinu posjetila je delegacija od 15-tak poduzetnika i profesora iz SAD-a.

Između ostalih, članovi delegacije bili su i predstavnici Northern Illinois University (NIU) https://www.niu.edu/index.shtml iz Chicaga, IL, USA.

Fakultet organizacije i informatike je podijelio iskustva međunarodne suradnje u okviru dugogodišnje razmjene studenata i nastavnika sa Sveučilišnima u SAD-u. Predstavljen je desetogodišnji program  Studentskog simpozija o itnerkulturalnom učenju,  mogućnostima suradnje u okviru Konferencije CECIIS i virtualne mobilnosti studenata. Prezentaciju je održala prof.dr.sc. Violeta Vidaček Hainš.

Program ovog događanja je  uključivao i predstavljanje poslovnih organizacija koje surađuju s Tehnološkim parkom – Mobilisis i InsiderCX.

Ovim putem zahvaljujemo direktoru Tehnološkog parka, gospodinu Karlu Kukecu, na pozivu i prilici za umrežavanje Fakulteta u međunarodnom okruženju.