23. radionica za doktorande

Objavljeno: 09.03.2021

U petak 05.03.2021. održana je 23. radionica za doktorande doktorskog studija Informacijske znanosti Fakulteta organizacije i informatike u sustavu za webinare BigBlueButton.

Radionica je započela pozvanim predavanjem prof.dr.sc. Mirjane Pejić Bach „Korištenje SEM modela za eksplorativnu i konfirmatornu analizu“ (Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu). Nakon pozvanog predavanja, kratko su se predstavili potencijalni mentori kao i voditelji projekata i laboratorija prof.dr.sc. Jasminka Dobša, izv.prof.dr.sc. Igor Balaban i izv.prof.dr.sc. Markus Schatten i doc.dr.sc. Boris Tomaš. Druženje mentora i doktoranada nastavilo se na kratkoj pauzi u virtualnom FOI kafiću. Nakon pauze doktorandi su predstavili svoje istraživačke ideje. Na radionici je prisustvovalo više od trideset sudionika.