Najavljujemo 23. radionicu za doktorande

Objavljeno: 02.03.2021

U petak 05.03.2021., s početkom u 14:00 sati, održat će se 23. radionica za doktorande doktorskog studija Informacijske znanosti Fakulteta organizacije i informatike.

Radionica će se održati u sustavu za webinare BigBlueButton.

Program će započeti pozvanim predavanjem „Korištenje SEM modela za eksplorativnu i konfirmatornu analizu“, koje će održati prof.dr.sc. Mirjana Pejić Bach (Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu). Nakon pozvanog predavanja, kratko će se predstaviti potencijalni mentori prof.dr.sc. Jasminka Dobša i doc.dr.sc. Boris Tomaš kao i voditelji projekata i laboratorija izv.prof.dr.sc. Igor Balaban i izv.prof.dr.sc. Markus Schatten.

Druženje mentora i doktoranada nastavit će se na kratkoj pauzi u virtualnom FOI kafiću. Nakon pauze doktorandi će predstaviti svoje istraživačke ideje.

Program radionice

Sažetak pozvanog predavanja i životopis predavačice