Sudjelujte u panelima - od računalnih igara do sveučilišta budućnosti!

Objavljeno: 01.10.2020

Poštovani, u ime organizatora ovogodišnje međunarnodne znanstvene konferencije posvećene informacijskim i inteligentnim sustavima „Central European Conference on Information and Intelligent Systems – CECIIS 2020“, pozivamo vas da prisustvujete zanimljivim događanjima, koja smo otvorili za sve zainteresirane dionike. U nastavku objavljujemo raspored događanja i poveznice putem kojih ćete moći pristupiti događajima i na taj način sudjelovati u raspravi. Više objavljujemo u nastavku!

OTVORENJE KONFERENCIJE I UVODNA PREDAVANJA

Uz temu ovogodišnje konferencije 'Intelligent Systems - Trends, Future, Society', otvorenje konferencije CECIIS 2020, koja će se odvijati u virtualnom izdanju, bit će održano u srijedu, 7. listopada 2020. s početkom u 09:30 sati. Nakon uvodnih pozdravnih govora, pozvana predavanja će održati dvojica uglednih svjetskih stručnjaka i znanstvenika, profesor Jan Mendling iz Beča (Vienna University of Economics and Business, Institute for Information Business, Vienna) te profesor Josep M. Duart iz Barcelone (Universitat Oberta de Catalunya, Educational Sciences Department, Barcelona).

Otvorenje konferencije i uvodna predavanja moći ćete pratiti na ovoj poveznici:

Topic: CECIIS 2020 Opening and Keynotes
Time: Oct 7, 2020 09:30 AM Sarajevo, Skopje, Zagreb

PANEL RASPRAVE

Posebnu pažnju organizatori su, u ovim iznimnim okolnostima, posvetili paralelnim događanjima, a među njima svakako treba istaknuti panel na temu „Orkestracija hibridnih metoda umjetne inteligencije za računalne igre“ (eng. 'O_HAI 4 Games - Orchestration of Hybrid Artificial Intelligence Methods for Computer Games') koju će već prvog dana konferencije, u srijedu 7. listopada 2020. (u 14:00 sati), moderirati FOI-jev profesor i stručnjak za umjetnu inteligenciju izv. prof. dr. sc. Markus Schatten, uz sudjelovanje međunarodno priznatih znanstvenika iz Španjolske i SAD-a.

O_HAI 4 Games

Više o panelu pročitajte ovdje.

Panel diskusiju možete pratiti na ovoj poveznici:

Topic: Academic Panel: O_HAI 4 Games - Orchestration of Hybrid Artificial Intelligence Methods for Computer Games
Time: Oct 7, 2020 02:00 PM Sarajevo, Skopje, Zagreb

Nikad aktualnija tema „Sveučilišta budućnosti (eng. "Universities of the Future") bit će okosnica druge panel diskusije, koju organizatori najavljuju za drugi dan konferencije, u četvrtak, 8. listopada 2020. (u 14:00 sati). Na panelu sudjeluju međunarodni znanstveni uglednici iz Švedske, Španjolske i SAD-a, a moderirat će ga FOI-jeva profesorica s bogatim iskustvom u radu s domaćim i inozemnim sveučilištima prof. dr. sc. Blaženka Divjak.

Više o panelu pročitajte ovdje.

Panel diskusiju možete pratiti na ovoj poveznici:

Topic: Academic Panel: Universities of the Future
Time: Oct 8, 2020 02:00 PM Sarajevo, Skopje, Zagreb

Više informacija o konferenciji CECIIS 2020 pratite ovdje.

Vidimo se u virtualnom okruženju konferencije CECIIS 2020!