Nove upute i preporuke za posjet Knjižnici FOI-ja

Objavljeno: 02.07.2020

Radno vrijeme Knjižnice je od 7:00 do 17:00 sati.
Glavni ulaz Fakulteta je otvoren. Za dolazak u Knjižnicu nije potrebna najava. Studenti su, ulaskom u zgradu Fakulteta, obavezi nositi masku i dezinficirati ruke.
U Knjižnici i nadalje treba držati propisanu distancu između djelatnika i korisnika. U čitaonici je potrebno pridržavati se najviših higijenskih standarda te držati razmak ograničenog broja korisnika i ograničenog broja djelatnika. Za rad u čitaonici potrebna je najava i rezervacija radnog mjesta.

Pozivamo korisnike da vrate svu knjižničnu građu koju su posudili prije proglašenja pandemije kao i da posuđuju drugu potrebnu građu.

Studenti koji neće uskoro dolaziti u Varaždin zaduženu građu mogu vratiti poštom, preporučeno, na adresu Knjižnice:

Fakultet organizacije i informatike
Pavlinska 2
42000 Varaždin

Sve informacije možete dobiti na e-mail knjiga@foi.unizg.hr i knjiznica@foi.unizg.hr te na brojeve telefona 042 390 878 i 042 390 877.