Produžen pristup: Emerald Publishing e-Books

Objavljeno: 23.06.2020

Nastavno na prethodnu obavijest, pristup Emeraldovim e-knjigama biti će dostupan, u okviru pretplate Sveučilišta u Zagrebu, i nakon 30. lipnja 2020. godine.
Nakon isteka 12 mjeseci od potpisa ugovora (po završetku postupka javne nabave), sve ustanove uključene u licencu imat će trajno pravo pristupa na 300 najkorištenijih naslova.

Pozivamo vas na webinar koji će održati Emerald Publishing u suradnji s tvrtkom Oxford Analytica pod nazivom Expert Briefings, 24. lipnja 2020. u 14:00 sati.

Na webinaru će se analizirat utjecaj nastalih globalnih trendova i kretanja na političke, društvene i ekonomske događaje.
Svoje sudjelovanje možete prijaviti ovdje.

-------------------------------------------------

Izdavač Emerald Publishing je za sastavnice Sveučilišta u Zagrebu otvorio privremeni pristup na svoju zbirku e-knjiga koja sadrži više od 2000 naslova s područja društvenih znanosti.
Udaljeni pristup moguć je odabirom proxy servera.
U tražilici Emerald Insight potrebno je odabrati naslov s Popisa dostupnih naslova.
U nastavku možete pronaći upute za pretraživanje.

Privremeni pristup ovim e-knjigama omogućen je do 30. lipnja 2020. godine.