FOI srebrni partner CASE 2020 konferencije

Objavljeno: 14.02.2020

CASE2020 je konferencija namijenjena je donosiocima odluka i IT profesionalcima koji se bave poslovnim i tehnološkim aspektima razvoja informacijskih sustava. U organizaciji tvrtke CASE održati će se u City Plaza Event centru u Zagrebu od 24. do 25. veljače 2020. Fakultet organizacije i informatike je srebrni partner konferencije.

Teme konferencije

CASEdev - modeliranje, projektiranje i razvoj
CASEmobile - programiranje i sigurnost

Središnje teme ovogodišnje konferencije su digitalna transformacija, umjetna inteligencija, inteligentni gradovi, programski jezici, sigurnost aplikacija, privacy by design, IoT, mobilna rješenja.

Svi registrirani polaznici konferencije će dobiti on-line pristup snimljenim predavanjima, na način da se prijave na ovaj portal s lozinkom koju su dobili na e-mail nakon registracije.

Kotizacija je besplatna za studente, a prijaviti se možete ovdje.

Više informacija o konferenciji dostupno je ovdje.