Kvalifikacijski doktorski ispit

Objavljeno: 26.06.2019

Objavljen je popis prijavljenih pristupnika kvalifikacijskog doktorskog ispita koji će se odražati u srijedu, 3. srpnja 2019. godine.

Objavljen je popis studenata doktorskog studija prijavljenih za kvalifikacijski doktorski ispit 3. srpnja 2019. godine.

POPIS STUDENATA DOKTORSKOG STUDIJA PRIJAVLJENIH ZA KVALIFIKACIJSKI DOKTORSKI ISPIT (3. srpnja 2019.):

• Peras DijanaPrihvaćanje servisa u oblaku od strane akademskog osoblja iz perspektive privatnosti podataka
  • Sobodić Aleksandra - Evaluation of users’ continuance intention to use a digital competence assessment system: usability approach

Kvalifikacijski doktorski ispit održat će se u Vijećnici Fakulteta organizacije i informatike s početkom u 10:00 sati.