Radionica Kyrmedu projekta održana na FOI-ju u Varaždinu

Objavljeno: 05.06.2018

U razdoblju od 7. do 11. svibnja 2018. održana je radionica u okviru Erasmus + projekta „KyrMedu - unaprjeđenje sveučilišnog obrazovanja u biomedicinskom inženjerstvu i upravljanju zdravstvom u Kirgistanu“ na Fakultetu organizacije i informatike (FOI) u Varaždinu.

Radionica je uključivala različite teme vezane uz poslovanje, zdravstvo i razvoj IT-a. Ovaj događaj organizirao je FOI, kao jedan od europskih partnera na projektu. Radionice su održali profesori FOI-ja i nekoliko vanjskih stručnjaka. Radionici je prisustvovalo ukupno 22 sudionika iz 7 partnerskih ustanova iz Kirgistana. U okviru posjeta, nastavnici su također sudjelovali na događaju FOI International Days 2018, gdje su se upoznali s naporima internacionalizacije koji se provode na FOI-ju i mnogim drugim partnerskim institucijama iz cijele Europe čiji su predstavnici sudjelovali u programu.