Redovni izbori za Studentski zbor – popis birača i obavijest o biračkom mjestu

Objavljeno: 15.03.2019

Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih Studentskih izbora za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike objavljuje Popis birača i obavijest o biračkim mjestima za redovne Studentske izbore koji će se održati 26. i 27. ožujka 2019. godine.

Sukladno članku 14. Pravilnika o izborima za studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, Izborno povjerenstvo za provođenje redovnih Studentskih izbora za Studentski zbor Fakulteta organizacije i informatike, Sveučilišta u Zagrebu, obavještava sve studente Fakulteta da je Popis birača objavljen u sustavu za e-učenje Fakulteta.

Svaki student/ica može od Izbornog povjerenstva tražiti ispravak ili dopunu popisa birača najkasnije tri radna dana (zaključno s 20.3.2019.) prije održavanja izbora. U slučaju eventualne potrebe za ispravkom ili dopunom popisa birača molimo studente da upute svoje primjedbe na adresu: bojan.zugec@foi.hr.

Redovni izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i Studentski zbor FOI-ja će se održat 26. i 27. ožujka 2019. godine, svaki dan od 8:00 do 20:00 sati. Izbori će biti organizirani na dva biračka mjesta te su svi studenti s Popisa birača pozvani da dođu na glasovanje na:

Biračko mjesto FOI-1 (Pavlinska 2), dvorana za sastanke (1. kat):

• Studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Informacijski i poslovni sustavi
  • Studenti diplomskog sveučilišnog studija informatike
  • Studenti poslijediplomskog doktorskog studija
  • Studenti poslijediplomskih specijalističkih studija

Biračko mjesto FOI-2 (Kralja Petra Krešimira IV 15), dvorana 4 (1. kat)

• Studenti preddiplomskog sveučilišnog studija Ekonomika poduzetništva
  • Studenti preddiplomskog stručnog studija PITUP