Anketa za procjenu nastavnika

Od srijede 28. studenog 2018. godine započinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.

Poštovane studentice i studenti,

od srijede 28. studenog 2018. godine započinje redovito anketiranje studenata u svrhu procjene nastavnika na Fakultetu organizacije i informatike na predmetima zimskog semestra.

Prvi dio anketiranja provodit će se do 20.12.2018. godine za predmete projektnog tipa. Anketa je dobrovoljna i anonimna, a više detalja o njoj možete pročitati na poveznici.
Anketiranje će se provesti prema sljedećem rasporedu: Raspored anketiranja za predmete projektnog tipa
Eventualne primjedbe na provođenje ankete možete poslati na email sandra.lovrencic@foi.hr.

Unaprijed se zahvaljujemo na suradnji!