Posjet partnerskoj ustanovi ESIEA u Francuskoj

Objavljeno: 26.10.2018

U periodu od 15. do 19. listopada 2018. godine u okviru Erasmus+ programa djelatnice FOI-ja Ivana Fojs i Ana Horvat posjetile su francusku partnersku ustanovu École d'ingénieurs du monde numérique (ESIEA).

Povod posjeta bio je dolazak trinaestero studenata ESIEA-e koji će u okviru Erasmus+ programa mobilnosti u ljetnom semestru studirati na FOI-ju. Djelatnice su sudjelovale na ESIEA-nim međunarodnim danima te su održale sastanke i prezentacije studentima koji dolaze na FOI kako bi već prije dolaska imali što više informacija o studiranju na FOI-ju. Također su prisustvovale sastancima s ESIEA-inim profesorima kako bi se identificirala područja u kojima FOI i ESIEA mogu surađivati te su razmjenjivale primjere dobre prakse s ostalim sudionicima ESIEA-inih međunarodnih dana.

FOI i ESIEA njeguju partnerske odnose već nekoliko godina te je ovaj posjet dodatno učvrstio dobre odnose i otvorio put novim oblicima suradnje.