Dobro došli u novu akademsku 2018./2019. godinu

Objavljeno: 20.09.2018

Poštovane studentice i studenti FOI-ja, dobro došli u novu akademsku 2018./2019. godinu.

Srdačno Vas pozdravljamo na početku Vašeg studiranja na Fakultetu organizacije i informatike.

Nekoliko informacija o samom početku nastave. Raspored nastave ovisno o studiju objavljen je u aplikaciji Nastava.

Raspored se prikazuje tjedno za odabrani studij, godinu studija i grupu. Studenti mogu provjeriti pripadnost grupi odabirom opcije Objašnjenje grupa. Pošto su upisi u još u tijeku, grupe će biti definirane najkasnije do 22. rujna 2018. godine.
Raspored ne uključuje termine laboratorijskih vježbi - termine studenti dogovaraju s predmetnim nastavnicima u početnom tjednu nastave.

Nastava na sveučilišnim preddiplomskim studijima počinje u ponedjeljak 24. rujna 2018., a na stručnom studiju PITUP i sveučilišnim diplomskim studijima u ponedjeljak 1. listopada 2018. godine.

Kako bi Vam olakšali Vaš rad i učenje, ali kako bi se informirali o svojim pravima i obavezama preporučujemo da konzultirate sljedeće dokumente:

1. Pravilnik o prediplomskom i diplomskim studijima informatikePravilnik o preddiplomskom i diplomskom studiju Ekonomika poduzetništva / Pravilnik o preddiplomskom stručnom studiju Primjena informacijske tehnologije u poslovanju - posebno posvetite pozornost na poglavlje u kojem je opisano Napredovanje kroz studij
  2. Pravilnik o završnom i diplomskom radu - opis kako treba izgledati završni rad kojeg student/ica brani na kraju svojeg preddiplomskog studija
  3. Pravilnik o stegovnoj i materijalnoj odgovornosti studenata i drugih polaznika FOI - FOI ne tolerira prepisivanje ili korištenje bilo koje vrste pomoćnih materijala na ispitu

Nekoliko informacija za početak:

1. Tribina za brucoše održat će se u ponedjeljak 1.10. u 18 sati u dv 1, FOI1
2. Otvaranje "Info chill zone" ispred Info Cluba u podrumu Fakulteta održat će se u utorak 2.10. u 16 sati.
3. Tjedan brucoša - link
4. Kako bi vam olakšali snalaženje u Knjižnici, planirana je i radionica "Servisi i usluge knjižnice":

- termini i prijave:

25.9.2018. od 12 do 14, dv 1 FOI 1 - prijava
2.10.2018.  od 12 do 14, dv 1 FOI1 - prijava
3.10.2018. od 13 do 15, dv 1, FOI1 - prijava

Želimo Vam svima uspješno studiranje!