Poništenje natječaja

Objavljeno: 11.05.2018

Fakultet organizacije i informatike objavljuje poništenje Natječaja za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto jednog poslijedoktoranda u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili polje ekonomije ili u području prirodnih znanosti, polje matematika, na određeno vrijeme za razdoblje trajanja projekta IP-2014-09-7854 Razvoj metodološkog okvira za strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – primjer implementacije otvorenog učenja i učenja na daljinu – HigherDecision.

Fakultet organizacije i informatike

Varaždin

Objavljuje

PONIŠTENJE NATJEČAJA

Raspisanog 28. ožujka 2018. godine (NN 29/2018) pod točkom 5. za jednog suradnika u suradničko zvanje i radno mjesto jednog poslijedoktoranda u području društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti ili polje ekonomije ili u području prirodnih znanosti, polje matematika, na određeno vrijeme za razdoblje trajanja projekta IP-2014-09-7854 Razvoj metodološkog okvira za strateško odlučivanje u visokom obrazovanju – primjer implementacije otvorenog učenja i učenja na daljinu – HigherDecision.