Prilika za sudjelovanje na trotjednoj ljetnoj školi u Francuskoj 2018 - Poziv za iskaz interesa

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu u području IT-a u razdoblju od 2. do 20. srpnja 2018. godine.

Cilj ljetne škole je izrada tehničkog prototipa na temelju specifične tehnologije vezane uz ekosustav grada.

Ljetna škola sastoji se od dva dijela, učenja i izrade prototipa, a studenti biraju jedno od osam aktualnih IT područja:

• Artificial intelligence and robotics
  • Augmented reality
  • Blockchain
  • Internet of things
  • Launch your IT start-up
  • Smart cities
  • Sport & technology
  • Video games

Osim mogućnosti izbora područja rada, studenti biraju jednu od 12 lokacija u Francuskoj na kojoj će pohađati ljetnu školu.

Po završetku programa studenti dobivaju 6 ECTS bodova.

Prijava sadrži:

• Obrazac za prijavu
  • Potvrdu o upisu i sve prijepise ocjena
  • Potvrdu o znanju engleskog jezika: TOEFL IBT: 65 / IELTS: 5.5 / TOEIC: 600, CECRL - B2, BULATS – 65 (Napomena: ukoliko student nema položen nijedan od navedenih certifikata, dovoljna je potvrda koju izdaje FOI na temelju odslušanog engleskog jezika tokom studija)
  • Kopiju putovnice (prva stranica) ili osobne iskaznice
  • Potvrdu o uplati: iznos od 60 € plaća se unaprijed, bankovnim prijenosom

Rok za prijavu na ljetnu školu je 15. svibnja 2018. godine.

Kotizacija za studente s partnerskih fakulteta (uključujuči FOI) iznosi 1.300 €. U taj je iznos uključen kulturni program, smještaj, doručak, ručak radnim danom, karte za javni prijevoz i prijevoz do drugog kampusa, gdje će se održati drugi dio ljetne škole.

Fakultet organizacije i informatike će za odabrane studente sufinancirati troškove ljetne škole u iznosu od minimalno 50%.

Pozivamo zainteresirane studente FOI-ja da se prijave na Google Form linku.

U obzir dolaze studenti svih godina preddiplomskog studija Informacijski i poslovni sustavi te studenti 1. i 2. godine diplomskog studija sa svih informatičkih smjerova. Rok za prijavu na Google obrazac je 30. travnja 2018.

Naglašavamo kako je prijava samo informativna te ne obvezuje studenta na sudjelovanje niti pokrivanje bilo kakvih troškova, a ni FOI na organizaciju sudjelovanja studenata. Ukoliko bude dovoljan broj zainteresiranih studenata održat ćemo informativni sastanak.

Za sva dodatna pitanja molimo da se javite Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (FOI 1, 1. kat, kabinet 56) ili na international@foi.hr.

Više informacija o ljetnoj školi možete pronaći na web stranici ili na letku.