EPITECH Bootstrap Summer School 2018 Paris, France

Partnerski fakultet FOI-ja, Paris Graduate School of Digital Innovation (EPITECH), organizira ljetnu školu u razdoblju od 2. do 20. srpnja 2018. godine. Cilj ljetne škole je izrada tehničkog prototipa na temelju specifične tehnologije vezane uz ekosustav grada. Prijave su otvorene do 15. svibnja 2018. godine.

Ljetna škola sastoji se od dva dijela, učenja i izrade prototipa, a studenti biraju jedno od osam aktualnih IT područja:

• Artificial intelligence and robotics
  • Augmented reality
  • Blockchain
  • Internet of things
  • Launch your IT start-up
  • Smart cities
  • Sport & technology
  • Video games

Osim mogućnosti izbora područja rada, studenti biraju jednu od 12 lokacija u Francuskoj na kojoj će pohađati ljetnu školu. Po završetku programa studenti dobivaju 6 ECTS bodova.
U sklopu ljetne škole organizirani su posjeti tvrtkama i turističkim znamenitostima. Kotizacija za sudjelovanje iznosi 2.100 € i uključuje sve troškove osim putovanja (Napomena: studenti s partnerskih institucija imaju pravo na popust na navedeni iznos). Rok za prijavu je 15. svibnja 2018. godine.

Molimo zainteresirane studente da se jave Uredu za međunarodnu suradnju FOI-ja (osobno u cabinet 56, FOI 1, 1. kat ili  mailom na international@foi.hr).

Više informacija o ljetnoj školi možete pronaći na web stranici ili na letku.