Tjedan karijera 2017

Objavljeno: 13.10.2017

Od ponedjeljka 16. do petka 20. listopada na Fakultetu organizacije i informatike održava se 6. Tjedan karijera. U sklopu Tjedna karijera sudjelovat će 44 poduzeća koja će se predstaviti studentima kroz brojne aktivnosti. Detaljan program Tjedna karijera dostupan je na portalu CPSRK-a: http://cpsrk.foi.hr/tjedan-karijera.

Od ponedjeljka do četvrtka u sklopu Tjedna karijera će se održati 33 predavanja i 23 radionice.

Petak, 20. listopada, glavni dan Tjedna karijera, započet će predavanjem gospodina Nenada Bakića na temu „Croatian Makers – Stvaranje kulture uspjeha“, te se nastaviti prezentacijama poslodavaca, predstavljanjem stručnih praksi, karijernim špancirom te alumni kvizom.

Već tradicionalno, kao paralelni događaj u sklopu Tjedna karijera organizira se i okrugli stol s relevantnim dionicima, tema okruglog stola je „Razvoj karijernih centara na visokim učilištima – izazovi i prilike“. Ovogodišnji okrugli stol organizira se uz podršku Agencije za znanost i visoko obrazovanje (AZVO).