Poziv na panel diskusiju o suradnji visokog obrazovanja i industrije

Objavljeno: 28.09.2017

Pozivamo Vas na panel diskusiju o suradnji visokog obrazovanja i industrije u sektoru informacijsko-komunikacijske tehnologije pod nazivom  „Academy-Industry Cooperation: Applied Research in ICT“ koja će se održati na Fakultetu organizacije i informatike u sklopu konferencije CECIIS 2017 u petak 29. rujna 2017. u 11 sati (zgrada Fakulteta, dvorana 10, prizemlje).

Sudionici panela bit će dr. sc. Tome Antičić, državni tajnik pri Ministarstvu znanosti i obrazovanja, Bran Selić, osnivač i predsjednik kanadske kompanije Malina Software Corporation, Sokratis K. Katsikas, profesor na Norveškom sveučilištu znanosti i tehnologije (NTNU), Marin Tadić, direktor tvrtke Oracle Hrvatska d.o.o. te Damir Zec, direktor tvrtke IBM Hrvatska d.o.o. Moderator će biti prof. dr. sc. Vjeran Strahonja.

Suradnja sveučilišta i industrije u IKT-u vrlo je aktualna tema, a sudionici panela kao vrhunski znanstvenici i stručnjaci zasigurno će iznijeti neka zanimljiva stajališta i iskustva.