Program izobrazbe u području javne nabave

Fakultet organizacije i informatike Varaždin obavještava sve zainteresirane da tijekom 2012. godine namjerava organizirati i izvoditi Program izobrazbe u području javne nabave.

Novi Zakon o javnoj nabavi (Narodne novine br. 90/2011) stupa na snagu 01.01.2012. Rok za donošenje podzakonskih propisa (Uredbe) je šest mjeseci od dana stupanja na snagu novog Zakona. Izvođenje Program izobrazbe u  području javne nabave nije moguće tako dugo dok se ne donesu svi potrebni podzakonski propisi. S ciljem održavanja kontinuiteta edukacije i upoznavanja s najvažnijim promjenama vezano uz novi Zakon FOI je pripremio seminar „Uvod u novi Zakon o javnoj nabavi“.

Seminar će se održati 02. prosinca 2011. god. u prostorijama Fakulteta organizacije i informatike Varaždin, Pavlinska 2 u Dvorani 1 – I. kat glavne zgrade fakulteta.

Za sve dosadašnje polaznike edukacije Programa izobrazbe u  području javne nabave i drugih seminara u okviru javne nabave u organizaciji FOI-a predviđena je povlaštena cijena u iznosu od 600,00 kuna (PDV uključen). Redovna cijena iznosi 800,00 kuna (PDV uključen). Kotizacija uključuje pisani materijal (ppt prezentacije) i prigodno osvježenje u pauzama.Detaljnije informacije o programu i prijavi dostupne su na http://www.foi.unizg.hr/studiji/cjelozivotnoucenje/javnanabava ili na broj telefona 0993390814.

Program seminara

Koordinator programa: