Teme završnih i diplomskih radova

Pozivaju se studenti treće godine preddiplomskog studija IS/PS i studenti druge godine diplomskih studija IPI, BPBZ, OPS, IUO, EP da pogledaju trenutno raspoložive teme završnih odnosno diplomskih radova u sustavu e-Radovi (http://servisi.foi.hr/radovi/).

Uz teme navedene u e-Radovima, postoji mogućnost da studenti predlože vlastite teme na sljedeći način:

Studenti kontaktiraju nastavnika, potencijalnog mentora, i predlože mu vlastitu temu (završnog ili diplomskog rada). Ukoliko se potencijalni mentor složi s temom, prijavljuje je u sustav e-Radova, slijedeći proceduru prihvaćanja teme u skladu s Pravilnikom o završnom ili diplomskom radu.

Rok do kojeg nastavnici mogu predlagati nove teme završnih i diplomskih radova u sustav e-Radova je 18.11.2011. Nakon toga se sustav zaključava i nisu više mogući prijedlozi novih tema. Nastavnik, mentor ispisuje i potpisuje svoje prijedloge tema završnih i diplomskih radova za pojedinu katedru te ih prosljeđuje pročelniku katedre. Katedre trebaju raspraviti i prihvatiti prikladne teme završnih i diplomskih radova u roku od 19.11. do 27.11.2011.Prihvaćene teme završnih i diplomskih radova potpisuje pročelnik katedre i prosljeđuje ih prodekanu za nastavu najkasnije do 29.11.2011.

Teme diplomskih radova treba prihvatiti i Fakultetsko vijeće na sjednici krajem studenoga 2011.

Na dan 1.12.2011. otvara se sustav e-Radova studentima za rezervaciju tema završnih i diplomskih radova.

Obratite pažnju da se rokovi za prijedloge tema odnose na obaveze nastavnika, što znači da studenti trebaju ranije obaviti svoj dio posla kod predlaganja vlastitih tema!